Sochi/Adler International Airport, Soczi (AER, URSS)
Przyloty i odloty w czasie rzeczywistym
Znajdź łatwo wszystkie informacje na temat swojego lotu: przyloty i odloty, opóźnienia, odwołania, rezerwację hotelu, pogodę i dostęp do Sochi/Adler International Airport, Soczi
Rozkład lotów aktualizowany w czasie rzeczywistym
Przyloty
Kierunek | Przyjazd | Status | Linia lotnicza | Nr. rejsu | Terminal | Bagaż | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Perm (PEE) | 07:00 | wylądował | Pobeda | DP366 | A | ||
Tiumeń (TJM) | 07:05 | wylądował | Yamal Airlines | YC185 | A | ||
Jekaterynburg (SVX) | 07:25 | wylądował | Pobeda | DP340 | A | ||
Iżewsk (IJK) | 07:30 | wylądował | Izhavia | I8501 | A | ||
Tiumeń (TJM) | 07:50 | nieznany | Pobeda | DP322 | A | ||
Nowosybirsk (OVB) | 08:05 | nieznany | Pobeda | DP312 | A | ||
Ufa (UFA) | 08:35 | wylądował | Smartavia | 5N808 | A | ||
Taszkent (TAS) | 09:00 | wylądował | Uzbekistan Airways | HY9647 | A | ||
Ufa (UFA) | 09:00 | wylądował | Smartavia | 5N8088 | A | ||
Magnitogorsk (MQF) | 09:10 | wylądował | Nordwind Airlines | N4518 | A | ||
Jekaterynburg (SVX) | 09:25 | wylądował | Ural Airlines Red Wings | U6 305 WZ 6305 | A | ||
Erewan (EVN) | 09:40 | nieznany | Ural Airlines | U62762 | A | ||
Moskwa (SVO) | 10:15 | wylądował | Aeroflot | SU1138 | A | B2 | |
Antalya (AYT) | 10:20 | wylądował | IrAero | IO1826 | A | ||
Moskwa (DME) | 10:20 | odwołany | Ural Airlines | U6193 | A | ||
Nowosybirsk (OVB) | 10:55 | nieznany | S7 Airlines | S75109 | A | ||
Moskwa (VKO) | 11:00 | nieznany | Pobeda | DP121 | A | ||
Moskwa (SVO) | 11:10 | wylądował | Aeroflot | SU1134 | A | B1 | |
Irkuck (IKT) | 11:30 | wylądował | S7 Airlines | S76347 | A | ||
Krasnojarsk (KJA) | 11:40 | wylądował | Nordwind Airlines | N4476 | A | ||
Erewan (EVN) | 11:50 | nieznany | FlyOne Armenia Fly One | 3F 349 5F 9349 | A | ||
Moskwa (VKO) | 11:55 | nieznany | Pobeda | DP115 | A |
Kierunek | Przyjazd | Status | Linia lotnicza | Nr. rejsu | Terminal | Bagaż | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Erewan (EVN) | 12:00 | wylądował | Rossiya Airlines | FV6720 | A | ||
(GSV) | 12:00 | wylądował | Pobeda | DP330 | A | ||
Sankt Petersburg (LED) | 12:00 | wylądował | Smartavia | 5N545 | A | ||
Moskwa (SVO) | 12:00 | wylądował | Smartavia | 5N229 | A | ||
Moskwa (DME) | 12:05 | wylądował | Ural Airlines | U6233 | A | ||
Barnauł (BAX) | 12:15 | wylądował | Pegas Fly Nordwind Airlines | IK 488 N4 488 | A | ||
Sankt Petersburg (LED) | 12:20 | wylądował | Rossiya Airlines | FV6563 | A | ||
Nowosybirsk (OVB) | 12:25 | nieznany | S7 Airlines | S75103 | A | ||
Antalya (AYT) | 12:30 | wylądował | Azimuth | A45052 | A | ||
Moskwa (SVO) | 12:35 | wylądował | Pobeda | DP6945 | A | C8 | |
Moskwa (DME) | 12:45 | nieznany | S7 Airlines | S72049 | A | ||
Moskwa (SVO) | 12:50 | wylądował | Aeroflot | SU1116 | A | B5 | |
Stambuł (IST) | 13:00 | wylądował | Azimuth | A45070 | A | ||
Sankt Petersburg (LED) | 13:05 | nieznany | Pobeda | DP313 | A | ||
Norylsk (NSK) | 13:30 | wylądował | NordStar Airlines | Y7400 | A | ||
Antalya (AYT) | 13:40 | wylądował | Rossiya Airlines | FV6752 | A | ||
Niżniekamsk (NBC) | 13:45 | wylądował | Pobeda | DP354 | A | ||
Moskwa (SVO) | 14:05 | wylądował | Aeroflot | SU1136 | A | B6 | |
Tel Awiw (TLV) | 14:10 | wylądował | Azimuth | A45026 | A | ||
Kirow (KVX) | 14:25 | oczekiwany | Pobeda | DP348 | A | ||
Moskwa (VKO) | 14:25 | wylądował | UTair Aviation | UT249 | A | ||
Moskwa (SVO) | 14:30 | wylądował | Pobeda | DP6941 | A | C7 |
Kierunek | Przyjazd | Status | Linia lotnicza | Nr. rejsu | Terminal | Bagaż | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Moskwa (SVO) | 14:40 | wylądował | Aeroflot | SU1122 | A | B1 | |
Moskwa (VKO) | 14:55 | w drodze | Pobeda | DP127 | A | ||
Moskwa (DME) | 15:00 | w drodze | Ural Airlines | U6377 | A | ||
Sankt Petersburg (LED) | 15:15 | w drodze | Rossiya Airlines | FV6569 | A | ||
Jekaterynburg (SVX) | 15:20 | w drodze | Ural Airlines Red Wings | U6 219 WZ 6219 | A | ||
Tbilisi (TBS) | 15:20 | w drodze | Red Wings | WZ558 | A | ||
Sankt Petersburg (LED) | 15:25 | wylądował | Rossiya Airlines | FV6559 | A | ||
Moskwa (VKO) | 15:25 | wylądował | Pobeda | DP113 | A | ||
Moskwa (DME) | 15:35 | w drodze | S7 Airlines | S72045 | A | ||
Kazań (KZN) | 15:40 15:41 | w drodze opóźniony | Nordwind Airlines | N4412 | A | ||
Moskwa (VKO) | 15:45 | oczekiwany | Pobeda | DP111 | A | ||
Kazań (KZN) | 15:50 | w drodze | Pobeda | DP338 | A | ||
Nowosybirsk (OVB) | 15:50 | w drodze | S7 Airlines | S75105 | A | ||
Moskwa (SVO) | 16:15 | w drodze | Rossiya Airlines | FV6717 | A | B3 | |
Sankt Petersburg (LED) | 16:20 16:22 | w drodze opóźniony | Ural Airlines | U6547 | A | ||
Moskwa (SVO) | 16:30 | w drodze | Aeroflot | SU1124 | A | B5 | |
Moskwa (DME) | 17:05 | odwołany | Ural Airlines | U6421 | A | ||
Moskwa (DME) | 17:15 | w drodze | S7 Airlines | S72051 | A | ||
Moskwa (SVO) | 17:15 | w drodze | Aeroflot | SU1176 | A | B2 | |
Stambuł (IST) | 17:20 | oczekiwany | IrAero | IO5762 | A | ||
Moskwa (DME) | 17:40 | w drodze | Ural Airlines | U6431 | A | ||
Sankt Petersburg (LED) | 17:45 | w drodze | Rossiya Airlines | FV6561 | A |
Kierunek | Przyjazd | Status | Linia lotnicza | Nr. rejsu | Terminal | Bagaż | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jekaterynburg (SVX) | 17:45 | w drodze | Ural Airlines Red Wings | U6 321 WZ 6321 | A | ||
Stavropol (STW) | 17:55 | oczekiwany | Azimuth | A45056 | A | ||
Moskwa (SVO) | 18:10 | w drodze | Aeroflot | SU1132 | A | B3 | |
Stambuł (IST) | 18:15 | oczekiwany | Aeroflot | SU6730 | A | ||
Moskwa (SVO) | 18:20 | w drodze | Aeroflot | SU1128 | A | B6 | |
Moskwa (VKO) | 18:30 | oczekiwany | Pobeda | DP117 | A | ||
Krasnojarsk (KJA) | 18:50 18:55 | w drodze opóźniony | Rossiya Airlines | FV6875 | A | ||
Moskwa (DME) | 18:55 | odwołany | Ural Airlines | U6457 | A | ||
Jekaterynburg (SVX) | 18:55 | oczekiwany | Aeroflot | SU2919 | A | ||
Ufa (UFA) | 19:30 | oczekiwany | Aeroflot | SU2933 | A | ||
Novy Urengoy (NUX) | 19:40 | w drodze | Yamal Airlines | YC385 | A | ||
Czelabińsk (CEK) | 19:45 | oczekiwany | Pobeda | DP324 | A | ||
Władykaukaz (OGZ) | 20:00 | oczekiwany | Red Wings | WZ4336 | A | ||
Moskwa (SVO) | 20:05 | oczekiwany | Aeroflot | SU1130 | A | B1 | |
Moskwa (VKO) | 20:05 | oczekiwany | Pobeda | DP119 | A | ||
Moskwa (SVO) | 20:20 | oczekiwany | Pobeda | DP6939 | A | C7 | |
Czelabińsk (CEK) | 20:25 | oczekiwany | Nordwind Airlines | N4506 | A | ||
Moskwa (DME) | 20:30 | oczekiwany | Ural Airlines | U6461 | A | ||
Kazań (KZN) | 20:40 | oczekiwany | Smartavia | 5N848 | A | ||
Czeboksary (CSY) | 21:05 | oczekiwany | Pobeda | DP358 | A | ||
Moskwa (DME) | 21:05 | oczekiwany | Ural Airlines | U6471 | A |